MIDA TEHA KARANTIINIS OLLES?

selliseid postitusi on juba avaldatud lademetes, aga ma keskendun sisekujunduslikult :D
ehk mida teha karantiini ajal kodus. 

1) suurpuhastus. see ettepanek pole ka midagi uut, aga sorteerides, saate maha ärida esemeid, mis teid enam ei teeni. sellega teete ka ruumi, järgmiseks ettepanekuks.
2) mida rohkem kola eest saab, seda mugavam on ruum kõigest tühjaks tõsta ja suuremal või väiksemal määral remonti tegema hakata. on Sul mõni ruum remontimata? pikalt ootab kodu uuenduskuuri? siis nüüd saaks selle ära. see muideks on ka selleks hea, et katus ära sõita ei saaks. see isolatsioon on mu ajudelegi mõjunud. 
3) ilmad on soojemad, saab akende pesu ette võtta. eriti väljast, see pori kogus akendel...
4) vii taimed välja ja istuta ümber. väeta. otsi neile toas uued kohad, eriti nende taimede puhul, milledele pime kole talv halvasti on mõjunud.
5) korrasta riiuleid. e - poode on lademetes juurde tekkinud, seega erinevaid dekoratsioone saab pakiautomaati tellida või kulleriga kontaktivabalt ukse taha.

6) tegele käsitööga. kindlasti on oskusi, mida pole ammu praktiseerida saanud.
ma avastasin taas heegelnõela.

7) kinnitage viimased põranda - ja iluliistud ära.
8) aknapõsed võiksid viimased pahteldused, värvid, silikoonimise saada.
9) eemaldage igasugused mööblikatted, peske ja kuivatage võimalusel õues.
10) paras aeg laenutada vaibapuhastusmasin.
11) tubades teha värviparandusi. ajajooksul ikka tekivad triibud või täkked. miks mitte ette võtta värvimisi ja pahteldusi.
12) õmble endale uued kardinad, laudlina, riidest salvrätikud, köögirätikud, voodipesu jne. soovitavalt linasest kangast. ei pea kunagi triikima ja väga ajatud.

13) tavalistest aknalaudadest kõrini? tee endale uued, näiteks betoonist.
sellest on eraldi postitus SIIN

14) võta ette kodus muudatusi ja telli omale sisekujundaja virtuaalselt. näiteks KAKTUS DISAINi sisekujundaja teeb teile kõik tööd, mis varem enne kriisi, aga kohtumine toimub virtuaalse koosoleku vormis. tellija saab seadmega ringi liikuda ja kõike täpselt kujundajale näidata.

selleks korraks kõik :)
Eelmine
tee ise aknalaud - betoonist
Järgmine
milline võiks olla Sinu söögituba

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: